Tasuta kohaletoimetamine Tallinnas alates 50 € ja lähiümbruses alates 100 €.

Kalamaja kohviku ruumid otsivad uusi omanikke

Tule järgmiseks kohvikupidajaks

Meie väikese hubase kohviku rendiõigus on müügil seoses sellega, et ÖKUT kolib suuremale pinnale. Tule jätka mõnusa atmosfääri ja väljakujunenud püsikülalistega kohviku pidamist miljööväärtuslikus Kalamaja piirkonnas. Ruumid sobivad hästi ka privaatsete istumiste korraldamiseks. Kirjuta meile info@okut.ee ja uuri lisa.

Korralda kohvikus privaatne üritus

Inimesed kohvikus ümber peolaua

Kas Sul on tulemas mõni tähtpäev ja otsid ruumi, kus väikest seltskonda võõrustada?

ÖKUT Kalamaja kohvikus saab korraldada mõnusa istumise kuni 14 inimesele – siis saab istuda mugavalt koos ühe pika laua taga. Kui eelistad püstijalu üritust või sobib tavapärane laudade paigutus, siis meile mahub kuni 16 inimest.

Me sobime hästi nii sünnipäevade tähistamiseks, beebipeopaigana kui ka kolleegidega ühisarutelude läbiviimiseks.

Üritust saab korraldada ka väljaspool kohviku lahtiolekuaegasid.

Eelroaks pakume rikkalikku suupistelauda, pearoaks saab valida meelepärase meie kohviku menüüst ning magustoiduks sobib mõni meie uudsetest mullivahvlitortidest.

Kirjuta meile info@okut.ee, anna teada, millal sooviksid tulla ja korraldame kõik ära. Sulle jääb vaid nautimise rõõm!

Meile meeldib, kui igal asjal on oma lugu ja põhjus. Igal roal, mida pakume, igal smuutil, teel ja kohvil, mida Sulle valmistame, on rääkida oma lugu. Nii ka meie Kalamaja kohvikul.

Kui me otsisime sobivaid ruume oma ettevõtmisega alustamiseks, soovisime leida midagi omanäolist ja erilist. Soovisime paika, millel oleks lugu, mis toetaks meie kontseptsiooni ning ka me ise saaks seda lugu täiendada ja uhkusega edasi viia. Õnneks leidsime sellise mõnusa pesa ja oleme tänulikud, et saame olla osa Vabriku 39 maja väärikast ajaloost.

Tule meie väikesesse hubasesse kohvikusse ja vaata põnevaid fotomeenutusi!

Meie külalised räägivad…

„Täname kogu seltskonnaga teid meeldiva õhtu eest! Kõik teie pakutu oli väga maitsev ja huvitav ning tekitas emotsioone veel järgmiselgi päeval. Nii mõnelgi tekkis huvi tulla teie juurde ka omapead mõningaid maitseid üle proovima.“

Ivar Muuk, Inseneribüroo Pike OÜ

„Oleme teie armsast kohvikust varemgi mööda sōitnud, kui Hiiumaalt tulles Kalamaja kanti asja on olnud. Seekord astusime sisse ja tahame teid väga tänada Kōik oli ülimaitsev, salat, glögi, smuuti ja kaasaostetud kreegimoos. Ja muidugi teenindus!!! Täname, tuleme jälle ja soovitame kōigile!

Valve

„Mina ei oskaks küll midagi paremat oodata! Sai paar tundi koos veeta hea toiduga! Erilist kiitust said suitsulõhe ja ahjuõuntega vahvlid. Suur tänu teile! Kindlasti satume teile jälle külla!“

Mariin

„Väga hubane koht, väga maitsvad vahvlid igale maitsele!“

Kristina

„Very lovely place. Family owned waffle cafe. The best in Tallinn. Waffles are so delicious and made with love. It is always a pleasure to come back here. Staff is so friendly and caring. Highly recommend visiting and try some yummy waffles.“

Maria